Kuchnie na wymiar / Poznań i okolice

Naszą specjalizacją jest wyposażenie wnętrz oraz meble wykonywane zgodnie z wytycznymi klienta. Nasza firma z siedzibą w Poznaniu oferuje kuchnie na wymiar, które dopasują się do różnorodnych wymagań i potrzeb. Doskonale wiemy, że kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w całym mieszkaniu. Ze względu na tak częste użytkowanie tych powierzchni, meble te są znacznie bardziej narażone na działanie różnych czynników: pary, słońca czy uszkodzeń mechanicznych.

Przywracamy do dawnej świetności wysłużone meble kuchenne, a także projektujemy oraz wykonujemy kuchnie na wymiar. Poznań oraz znajdujące się w jego pobliżu miejscowości, mogą liczyć na naszą asystę zarówno podczas kompleksowego wyposażania tego pomieszczenia, jak i podczas jego odnawiania. Do pracy wykorzystujemy sprawdzone materiały oraz nowoczesne rozwiązania, które będą spełniać swoje zadania przez wiele lat. Zależy nam na tym, aby tworzyć kuchnie na wymiar oraz odnawiać je w taki sposób, żeby klienci mogli docenić nie tylko ich estetyczny wygląd, ale także funkcjonalność. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami, które stanowią doskonałe odzwierciedlenie umiejętności naszego zespołu.

Odnawianie kuchni

Czy Twoja kuchnia ma:

 • przetarte blaty?
 • popsute fronty?
 • zniszczone zawiasy?

A może twoje szuflady nie chcą już się otworzyć?

Pomożemy! Odnowimy Twoją kuchnię!

W ofercie proponujemy wymianę blatów, zawiasów oraz frontów. Możemy sprawić, że Twoja kuchnia znów otrzyma drugą młodość.

Nie chcesz wydawać pieniędzy na nową, lub podoba się Tobie stara kuchnia tylko potrzebuje trochę kosmetyki? Ta oferta przygotowana jest specjalnie dla Ciebie.

Kuchnie na wymiar - najczęstsze pytania

 1. Jaki jest koszt kuchni na wymiar oraz od czego on zależy?

  Wszystkie kuchnie na wymiar, które wykonujemy w Poznaniu oraz okolicznych miejscowościach są wyceniane indywidualnie. Koszty takiej inwestycji uzależnione są od materiałów wybranych przez klienta, rodzaju szafek oraz zainstalowanych w nich mechanizmów zamykających, a także wielkości pomieszczenia.

 2. Ile wynosi czas oczekiwania na zamówioną kuchnię?

  Jest to kwestia indywidualna. W przypadku materiałów, które musimy sprowadzać z daleka, czas realizacji może się znacząco wydłużyć. W przypadku każdego projektu, którego się podejmujemy, informujemy klienta przed rozpoczęciem współpracy jaki jest szacunkowy termin ukończenia prac.

 3. Czy istnieje możliwość zamówienia kuchni do samodzielnego montażu?

  W naszym zespole pracują doświadczeni specjaliści, którzy od lat tworzą kuchnie na wymiar. Aby zadbać o pełną funkcjonalność pomieszczenia oraz o poprawne działanie wszystkich wybranych przez klienta udogodnień, najlepiej skorzystać z ich profesjonalnego wsparcia.

 4. Jak przygotować pomieszczenie przed rozpoczęciem waszych prac?

  Najważniejszą kwestią jest zadbanie o to, by wszystkie prace wykończeniowe zostały w nim wykonane. Jeżeli planują Państwo remont tego pomieszczenia, montaż przygotowanej przez naszą firmę kuchni na wymiar będzie jego ostatnim elementem. Warto usunąć wszystkie niepotrzebne przedmioty i sprzęty, aby nie przeszkadzały one w montażu naszym pracownikom.

 5. Czy udzielacie gwarancji na wykonane meble?

  Długość gwarancji zależy najczęściej od zastosowanych materiałów. Zastosowane przez nas nowoczesne zawiasy czy blaty najczęściej wyposażone są w gwarancję producenta, który odpowiada za ich trwałość.

 

Zapraszam do kontaktu:

Otwarte Pon - Pt od 9:00 do 16:30

tel.: (+48) 664 524 177
tel.: (+48) 500 449 418
email: