Kuchnie na wymiar / Poznań i okolice

Naszą specjalizacją jest wyposażenie wnętrz oraz meble wykonywane zgodnie z wytycznymi klienta. Nasza firma z siedzibą w Poznaniu oferuje kuchnie na wymiar, które dopasują się do różnorodnych wymagań i potrzeb. Doskonale wiemy, że kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w całym mieszkaniu. Ze względu na tak częste użytkowanie tych powierzchni, meble te są znacznie bardziej narażone na działanie różnych czynników: pary, słońca czy uszkodzeń mechanicznych.

Przywracamy do dawnej świetności wysłużone meble kuchenne, a także projektujemy oraz wykonujemy kuchnie na wymiar. Poznań oraz znajdujące się w jego pobliżu miejscowości, mogą liczyć na naszą asystę zarówno podczas kompleksowego wyposażania tego pomieszczenia, jak i podczas jego odnawiania. Do pracy wykorzystujemy sprawdzone materiały oraz nowoczesne rozwiązania, które będą spełniać swoje zadania przez wiele lat. Zależy nam na tym, aby tworzyć kuchnie na wymiar oraz odnawiać je w taki sposób, żeby klienci mogli docenić nie tylko ich estetyczny wygląd, ale także funkcjonalność. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami, które stanowią doskonałe odzwierciedlenie umiejętności naszego zespołu.

Odnawianie kuchni

Czy Twoja kuchnia ma:

  • przetarte blaty?
  • popsute fronty?
  • zniszczone zawiasy?

A może twoje szuflady nie chcą już się otworzyć?

Pomożemy! Odnowimy Twoją kuchnię!

W ofercie proponujemy wymianę blatów, zawiasów oraz frontów. Możemy sprawić, że Twoja kuchnia znów otrzyma drugą młodość.

Nie chcesz wydawać pieniędzy na nową, lub podoba się Tobie stara kuchnia tylko potrzebuje trochę kosmetyki? Ta oferta przygotowana jest specjalnie dla Ciebie.

 

Zapraszam do kontaktu:

tel.: (+48) 664 524 177
tel.: (+48) 500 449 418
email: