O naszej firmie

D&D Świat Kuchni to firma, która tworzy meble na wymiar w Poznaniu. Specjalizujemy się w wytwarzaniu spersonalizowanych rozwiązań do różnych pomieszczeń w domu i mieszkaniu - szczególnie kuchni. Dokonujemy dokładnych pomiarów, a następnie realizujemy Państwa pomysły z dużą starannością, kreatywnością i wykorzystując funkcjonalne projekty. Poznań i okolice są głównym obszarem działania naszej firmy, dlatego zainteresowanych klientów zapraszamy do kontaktu.

Czym charakteryzują się nasze usługi?

  • Wieloletnie doświadczenie

    Nasze usługi są sprawdzone, ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie w swojej branży. Meble na wymiar wykonujemy w Poznaniu od dawna, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu funkcjonalne rozwiązania do kuchni, salonu czy też sypialni w Państwa guście. Pracujemy sprawnie oraz dokładnie, dzięki czemu jesteśmy firmą godną polecenia.
  • Stały kontakt z klientem

    W przypadku, gdy potrzebują Państwo skontaktować się z nami, jesteśmy dostępni pod adresem e-mail: dd-swiatkuchni@wp.pl oraz pod numerami telefonu +48 664 524 177 i +48 500 449 418. Ponadto, mogą nas Państwo znaleźć stacjonarnie w okolicy Poznania, w Przeźmierowie, gdzie mieści się nasze biuro. Zapewniamy naszym klientom kompleksową pomoc i doradztwo, odpowiadając na pytania odnośnie do naszej oferty.
  • Gwarancja jakości

    Wykonując kuchnie na wymiar, szafy wnękowe i inne meble, korzystamy z wysokiej jakości materiałów. Chcemy, by nasze rozwiązania były trwałe, funkcjonalne oraz dobrze się prezentowały wizualnie. Bogaty wachlarz umiejętności i wieloletnie doświadczenie pozwala na gwarancję jakości usług D&D Świat Kuchni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontakt z naszymi specjalistami!

 

Zapraszam do kontaktu:

Otwarte Pon - Pt od 9:00 do 16:30

tel.: (+48) 664 524 177
tel.: (+48) 500 449 418
email: