Poznań

Meble na wymiar

Dzięki temu, iż nasi fachowcy od lat przygotowują dla naszych klientów zabudowę na wymiar, jesteśmy rzetelni, terminowi, a nasi stolarze i monterzy są prawdziwymi specjalistami w swoich dziedzinach. Wykonane przez nas meble na wymiar w Poznaniu i okolicach możesz obejrzeć w naszej galerii. Liczymy na to, że przykłady realizacji naszych projektów Cię zainspirują i sprawią, iż rozważysz współpracę z naszą firmą.

Kuchnie na wymiar

Nasi fantastyczni stolarze przez długie godziny przygotowują wszystkie części, które zostaną zamontowane w kuchniach na wymiar w Poznaniu. Stworzone elementy dostarczamy do klienta, a następnie ze starannością instalujemy w ustalonych miejscach z wykorzystaniem wybranych wcześniej technologii. Materiały, których używamy są trwałe i wytrzymałe, co pozwala cieszyć się wykonaną kuchnią przez wiele lat.

Szafy wnękowe na wymiar

Ciekawym pomysłem na ozdobienie przygotowywanych w Poznaniu szaf wnękowych produkcji naszej firmy jest zastosowanie luster na frontach. Mogą one zostać zamontowane na całej wysokości drzwi lub na wybranej ich części. Posłużą nie tylko jako estetyczny dodatek czy miejsce do podziwiania swojego odbicia, ale również optycznie powiększają pomieszczenie, w którym się znajdują. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Zapraszam do kontaktu:

Otwarte Pon - Pt od 9:00 do 16:30

tel.: (+48) 664 524 177
tel.: (+48) 500 449 418
email: