Szafy wnękowe na wymiar / Poznań i okolice

Szafa ścienna do garderoby czy szafy wnękowe na wymiar sprawią, że każde pomieszczenie stanie się wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Dzięki idealnemu dopasowaniu do pomieszczenia, będą spełniać zarówno funkcję ozdobną, jak i praktyczną. Oferujemy szeroki wybór szaf wnękowych z drzwiami przesuwanymi tworzonymi zgodnie z wizją i pomysłem klienta. Pochodzimy z Przeźmierowa, ale oferujemy swoje usługi głównie w mieście Poznań i najbliższej okolicy.

Nasze szafy wnękowe na wymiar są cenione przez ludzi lubiących praktyczne rozwiązania. Dzięki ich doskonałemu dopasowaniu do zmierzonego pokoju, zajmują minimalną ilość miejsca, przy maksymalnej pakowności. Ponadto, dzięki temu, iż powstają one w zakładzie stolarskim, a nie fabryce, klient ma wpływ na to jak wyglądają, w jakie elementy są wyposażone czy nawet na ilość szuflad, rozmieszczenie półek i miejsca na wieszaki. Sprawia to, iż są one w pełni spersonalizowanymi meblami w atrakcyjnych cenach. Serdecznie polecamy nasze szafy wnękowe na wymiar klientom z Poznania oraz okolicznych miejscowości, do których dojeżdżamy w celu zmierzenia części pomieszczenia przeznaczonego na mebel oraz zamontowania go.

Proces zamawiania szafy wnękowej na wymiar:

 • pomiar - w pierwszej fazie zamówienia nasi specjaliści dokonają dokładnego zmierzenia miejsca, w którym ma się znaleźć szafa,
 • projekt - po uzyskaniu wymiarów nowego mebla, zajmiemy się zaprojektowaniem rozwiązania, które odpowiada oczekiwaniom oraz potrzebom klienta,
 • wycena - po zaakceptowaniu projektu przez klienta, przygotujemy dokładna wycenę, która uwzględnia materiały, koszt wykonania mebli oraz ich montaż,
 • montaż - podczas ostatniej fazy realizacji zamówienia montujemy szafy wnękowe na wymiar w wyznaczonym dla nich miejscu.

Szafy wnękowe

Służymy również fachowym doradztwem i pomocą. Szafy wnękowe na wymiar z powodzeniem posłużą również jako garderoba, która umożliwi prawidłowe przechowanie ubrań wszystkich domowników. Tak urządzone pomieszczenie będzie idealnie dopasowane do każdych potrzeb i pozwoli na jak najbardziej efektywne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu!

Najczęściej zadawane pytania

 1. Ile kosztuje wykonanie szafy wnękowej na wymiar?

  Każdy projekt szafy wnękowej na wymiar jest wyceniany indywidualnie. Bierzemy pod uwagę rodzaj materiałów wybranych przez klienta, typ zawiasów zamontowanych w meblu oraz jego wielkość, a także wszelkie dodatkowe elementy, które instalujemy, czyli lustra i inne dekoracje.

 2. Jak długo trzeba czekać na zamówioną szafę wnękową?

  Termin realizacji każdego zamówienia jest ustalany indywidualnie. Zależy on od materiałów, które musimy sprowadzić, wielkości mebla oraz wielu innych czynników. Przed rozpoczęciem współpracy informujemy każdego klienta, ile czasu będziemy potrzebować na stworzenie szafy.

 3. Czy wycena oraz wstępny projekt są płatne?

  W pierwszym etapie prac zajmujemy się pomiarami pomieszczenia oraz wstępnym projektem, które nie kosztują naszego klienta ani złotówki. Po ich zaakceptowaniu przygotowujemy szczegółowe koncepty z uwzględnieniem materiałów oraz rozwiązań wybranych przez klienta, a w oparciu o nie także dokładną wycenę wykonania mebli i ich montażu.

 4. Jakich materiałów używacie do wykonania mebli?

  Szafy wnękowe na wymiar, które wykonujemy w Poznaniu i okolicach mogą zostać zrobione z wielu różnych materiałów. Najczęściej wykorzystujemy tradycyjne rodzaje drewna, aczkolwiek sprowadzamy także na życzenie klientów drewno egzotyczne oraz inne niestandardowe rozwiązania.

 5. Czy udzielacie gwarancji na zamówione szafy?

  Materiały, z których wykonujemy szafy wnękowe na wymiar oraz zastosowane w nich mechanizmy, posiadają gwarancję producenta. W jej ramach wymieniamy wadliwe fabrycznie elementy oraz naprawiamy uszkodzone powierzchnie.

 

Zapraszam do kontaktu:

Otwarte Pon - Pt od 9:00 do 16:30

tel.: (+48) 664 524 177
tel.: (+48) 500 449 418
email: