Wielkopolska

Meble na wymiar

W ofercie naszej firmy znajdują się różnorodne meble na wymiar wykonywane na terenie Poznania i okolic, a czasem nawet całej Wielkopolski. Chętnie rozpoczniemy z Tobą współpracę przy tworzeniu wyposażenia kuchni, garderoby czy sypialni. Jesteśmy otwarci na świeże pomysły i z przyjemnością podejmujemy się niecodziennych projektów. Często stosujemy nowoczesne rozwiązania, które sprawiają, iż korzystanie z naszych mebli jest jeszcze wygodniejsze. Cenimy sobie wkład klienta w projekt, dlatego zawsze chętnie Cię wysłuchamy.

Kuchnie na wymiar

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta oraz stworzenie w mieszkaniach nie tylko Poznania ale i całej Wielkopolski zjawiskowych i funkcjonalnych kuchni na wymiar. Prowadzimy ścisłą współpracę ze zleceniodawcami przy aranżacji wybranej przestrzeni, aby jak najlepiej spełnić Twoje marzenia. Przygotowana przez nas wizualizacja trójwymiarowa pomoże Ci zdecydować czy zatwierdzasz projekt w formie, w której go stworzyliśmy, czy też chciałbyś dokonać jakichś modyfikacji przed jego realizacją.

Szafy wnękowe na wymiar

Po dokładnych pomiarach, wykonanych przez naszych specjalistów, przystępujemy do projektowania i tworzenia mebla, którego rolą jest zapewnienie jak największej pakowności. Przy procesie produkcji używamy materiałów najwyższej jakości, które zapewnią szafie wnękowej solidność oraz wytrzymałość, a właścicielom pozwolą się cieszyć się wykonaną na wymiar szafą przez wiele lat. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!

 

Zapraszam do kontaktu:

Otwarte Pon - Pt od 9:00 do 16:30

tel.: (+48) 664 524 177
tel.: (+48) 500 449 418
email: