Zabudowa wnęk - Poznań

Zabudowa wnęk, którą oferujemy poznaniakom to świetny pomysł, aby nieregularnemu pomieszczeniu nadać kształtów oraz zagospodarować nieużywaną do tej pory przestrzeń. Przygotowywane przez nas szafy wnękowe są znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie wiedzą gdzie trzymać ogromne ilości swoich ubrań oraz inne magazynowane od lat przedmioty. Te niezwykle proste ale wytrzymałe meble pozwolą Ci na wygodne składowanie wielu rzeczy jednocześnie.

Zajmujemy się zarówno tworzeniem szaf wolnostojących, jak i zabudową wnęk. Jesteśmy w stanie przygotować rozwiązania do domów i mieszkań klientów indywidualnych, ale także biur oraz lokali usługowych klientów biznesowych. Zrobimy wszystko w naszej mocy, aby meble, które tworzymy były funkcjonalne oraz charakteryzowały się niebanalnym designem. W ofercie D&D Świata Kuchni, oprócz przygotowywanych na zamówienie mebli kuchennych, znalazła się także profesjonalna zabudowa wnęk. Poznań, Przeźmierowo, a także inne miejscowości w okolicy stanowią obszar działania naszej firmy.

Proces zamawiania zabudowy wnęk:

  1. Pierwszym elementem jest wykonanie dokładnych pomiarów wnęki przez pracowników oddelegowanych specjalnie do tego zadania.
  2. Następnie konieczne jest sporządzenie projektu, który przygotowujemy współpracując blisko z klientem, aby wprowadzić zasugerowane przez niego rozwiązania.
  3. Po przedstawieniu projektu zleceniodawcy oraz jego akceptacji, opracowywana jest staranna wycena prac oraz materiałów.
  4. Na koniec zajmujemy się złożeniem dostarczonych do domu czy biura klienta elementów oraz ich zamontowaniem, czyli finalną zabudową wnęki.

Wyposażenie, które planujemy, a następnie wykonujemy powstaje z materiałów wysokiej jakości, które oferują niezwykłą trwałość. Wszystkie nasze zlecenia przeprowadzane są terminowo oraz z niezwykłą starannością i profesjonalizmem. Nasze meble na wymiar oraz zabudowy wnęk dostępne są głównie w Poznaniu ale realizujemy projekty również na terenie całej Wielkopolski, a nawet dalej. Jeśli cenisz sobie praktyczne i estetyczne rozwiązania, nasze projekty na pewno spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

 

Zapraszam do kontaktu:

tel.: (+48) 664 524 177
tel.: (+48) 500 449 418
email: